Bootstrap - Bootstrap on avatud lähtekoodiga raamistik, mis põhineb HTML, CSS ja JavaScriptil ning on loodud kiireks ja lihtsaks veebirakenduste ja veebilehtede arendamiseks.
See pakub eelnevalt kirjutatud stiile, komponente ja tööriistu, mis aitavad standardiseerida kujundust, tagada responsiivsus erinevates seadmetes ning parandada üldist arenduse kiirust ja kvaliteeti.
CSS - CSS (Cascading Style Sheets) on keel, mida kasutatakse veebilehtede kujunduse määratlemiseks. See võimaldab eraldada veebilehe sisu (HTML) kujundusest, võimaldades arendajatel määratleda teksti stiili, värvi, paigutust ja muid visuaalseid omadusi. CSS muudab veebilehed visuaalselt atraktiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Kood kirjutatakse eraldi failidesse või integreeritakse HTML-dokumentidesse.
Dünaamiline veebileht - Dünaamiline veebileht võimaldab sisu muutmist vastavalt kasutaja tegevusele või muutuvatele andmetele.
See saavutatakse serveripoole skriptide (nt PHP, Node.js) või kliendipoolse JavaScripti abil.
Dünaamilised veebilehed võimaldavad interaktiivsust, personaalset kogemust ja reaalajas värskendusi, suurendades seeläbi kasutajate kaasatust.
HTML -
Javascript -
JQuery - JQuery on kompaktne, kuid võimas JavaScripti raamistik, mille eesmärk on lihtsustada veebilehtede kliendipoolset arendamist.
See kujutab endast keerulisi JavaScripti funktsioone, muutes sündmuste käitlemise, AJAX-päringute ja animatsioonide loomise oluliselt lihtsamaks.
JQuery pakub ka laia valikut pistikprogramme ja laiendusi, mis teevad veebirakenduste ehitamise kiiremaks ja lihtsamaks.
MySQL - MySQL on avatud lähtekoodiga relatsiooniline andmebaasisüsteem, mida kasutatakse laialdaselt veebirakenduste andmebaasina.
See võimaldab tõhusat andmete salvestamist, haldamist ja pärimist SQL-päringute abil.
MySQL toetab mitmeid programmeerimiskeelesid ja integreerub hästi erinevate serveripoolsete keeltega, võimaldades veebirakendustel dünaamiliselt haldada andmeid.
Node.js - Node.js on serveripoolse JavaScripti platvorm, mille eesmärk on võimaldada kiiret ja tõhusat veebirakenduste arendamist.
See põhineb Chrome'i V8 JavaScripti mootoril ja toetab sündmustepõhist programmeerimist.
Node.js võimaldab arendajatel kirjutada JavaScripti serveris, mis loob ühtse keelestacki nii kliendi- kui ka serveripoolel.
See on eriti kasulik reaalajas rakenduste, veebipõhiste mängude ja muude skaalutavate süsteemide loomiseks.
PHP -
Staatiline veebileht - Staatiline veebileht on selline, kus sisu jääb muutumatuks ja laetakse kasutajale algselt kuvamiseks ilma täiendavaid päringuid tegemata.
Staatilised veebilehed on kiired ja ressursisäästlikud, kuid puuduvad dünaamilise sisu ja interaktiivsuse osas, kuna kogu leht on eelnevalt loodud ja salvestatud.